Mistr výroby Kraslice

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kraslice

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

28359980793

Firma:

AMATI Kraslice, výrobní družstvo

Náplň práce

Haladová
e-mail: haladova@amati.cz

Uvítáme praxi na podobné pozici, technické myšlení, zkušenosti s vedením kolektivu, časovou flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody: odměny dle výkonu, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, rozvoj a vzdělávání

Svůj životopis zašlete na uvedený e-mail.

Podobné nabídky práce

Operátor výroby - bez nočních směn!

před týdnem Ostrov nad Ohří DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
30000 - 35000 Kč za měsíc

Policista/ka Kraslice - náborový příspěvek 110 000 Kč

před týdnem Kraslice Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
30070 - 35000 Kč za měsíc

Policista/ka pořádkové policie Sokolov - náborák 110tis

před týdnem Sokolov, Kraslice, Habartov, Kynšperk KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE

Policista/ka Horní Slavkov - náborový příspěvek 110 000 Kč

aktivní nabídka Horní Slavkov Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
26420 - 33000 Kč za měsíc

Policista/ka Habartov - náborový příspěvek 110 000 Kč

aktivní nabídka Habartov Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Policista/ka Dopravní inspektorát Sokolov - náborák 110 tis.

před týdnem Sokolov KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE

Policista/ka odboru cizinecké policie - náborák 110000,-

Operátor/ka výroby - Sitech Kopřivnice

aktivní nabídka Kopřivnice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
28000 - 31000 Kč za měsíc

Operátor výroby - mzda až 34000 Kč Kopřivnice

aktivní nabídka Kopřivnice Comac jobs Nový Jičín
25000 - 34000 Kč za měsíc S ubytováním

Kontaktní osoba:
Jitka Haladová
Tel: 771 257 586

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.