Správce komunikací Kopřivnice

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Nabízený plat:

45000 Kč

Značka:

29295900716

Firma:

SLUMEKO, s.r.o.

Náplň práce

z: 29.4.2024

osobní kontakt SLUMEKO, s.r.o., 8:00 - 13:00

věk nad18 let, trestní bezúhonnost
minimálně středoškolské vzdělání
orientace v mapových podkladech
zkušenost s vedením kolektivu pracovníků
praxe výhodou
dobrá znalost MS Office, znalost programu Helios výhodou
vysoké pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce
řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

náborový příspěvek 40.000 Kč (po odpracování 6 měsíců)
25 dnů dovolené
zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, očkování, penzijní připojištění)
více info www.slumeko.cz