Průmyslový inženýr - sklady a logistika Kopřivnice, Kopřivnice 1

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice, Kopřivnice 1

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1507069-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* VŠ/SŠ vzdělání - logistika, strojírenství, průmyslové inženýrství
* alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* dobrá znalost MS Office, případně SAP

Náplň práce

* zlepšování současných procesů a monitorování klíčových výkonnostních ukazatelů
* navrhování a optimalizace skladovacích prostor, plánování rozložení regálů a uspořádání zboží s cílem maximalizace využitelné plochy a minimalizace manipulačních časů
* sledování, řízení a optimalizace úrovní zásob s cílem minimalizace ztrát způsobených nadbytečnými zásobami nebo nedostatkem zásob
* zajištění efektivního pohybu materiálu a zboží v rámci skladu a mezi sklady a výrobními zařízeními
* sledování výkonnosti skladových operací, sběr a analýza dat a následná implementace zlepšení a inovací k maximalizaci efektivity a produktivity
* správa strojního vybavení a specifikace nových zařízení a nástrojů
* zaškolování zaměstnanců v oblasti nových procesů a technologií

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova
* 1 týden dovolené navíc
* stravenky/příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* práce ve stabilní společnosti s rodinným duchem a dobrým renomé

Kontaktní osoba:
Martina Radkovičová