Supervisor QA Liberec

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Značka:

A1590

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ nebo VŠ technického směru.
* Min. 5 let praxe v automotive na obdobné pracovní pozici.
* Zkušenost s vedením týmu.
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou).
* Znalost MS Office (Word, Excel, Power Point).
* Logické uvažování.
* Smysl pro detail.
* Samostatnost a komunikativnost.

Náplň práce

* Vedení a rozvoj skupiny QA inženýrů v souladu s požadavky zákazníků.
* Rozvoj zlepšování managementu kvality v oblastech QA / ESC - změnové řízení v souladu s požadavky zákazníků.
* Dlouhodobé plánování potřeby lidských zdrojů a efektivní využívání stávajících.
* Spolupráce při vytváření KPI QA oddělení, jejich sledování, vyhodnocování a přijímaní opatření. Definování individuálních cílů a jejich vyhodnocení.
* Komunikace se zákazníky, plánování a sledování nákladů, nominování jednotlivých inženýrů na konkrétní změny,  spolupráce s oddělením nových projektů.
* Pravidelný reporting statusu změn před změnovou komisí (TOP mng).
* Koordinace změn se změnovým leadream popřípadě se zákazníkem interním nebo OEM.
* Sbírání a implementace podmětů pro zlepšení změnového řízení.
* Zhodnocení rizik v procesu dle metodiky 5M1E, tvorbu přehledů a prezentací pro uvedení změny do SOP.

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení.
* Kafeterie.
* Zdravotní péče a rehabilitace.
* Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění.
* Příspěvek na stravování.
* Výhodnější volání přes Vodafone.
* Akce pro zaměstnance.
* Odměny za pracovní výročí.
* Odborné vzdělávání.

Kontaktní osoba:
Tel: +420735718200