Koordinátor zakázek - veřejné osvětlení Liberec

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

32000 - 41000 Kč za měsíc

Značka:

2024_005

Firma:

ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.

Požadavky

Co budete dělat?
• Koordinovat dlouhodobé zakázky servisu a správy veřejného osvětlení
• Koordinovat přípravu zakázek v oblasti veřejného osvětlení - výstavba
• Realizace staveb veřejného osvětlení a dohled nad průběhem (subdodavatelé, pozemní stavby, výkopové práce, elektroinstalace atd.)
• Pomoc s přípravou rozpočtů a nabídek pro nové zakázky
• Jednání s úřady a dalšími subjekty

Co potřebujete:
• Zkušenosti s vedením menších staveb
• Schopnost vést a koordinovat lidi v rámci zakázek
• Znalost norem a předpisů pro práce elektro
• Orientaci v technické dokumentaci
• Elektro oprávnění (dříve vyhl. 50)
• ŘP sk. B – aktivní řidič
• Znalost práce v MS Office
• Orientaci v technické dokumentaci - čtení v AUTOCAD - výhodou

Co nabízíme?
• Budete součástí renomované a ryze české skupiny s dlouholetou tradicí
• Možnost zúčastnit se firemních kurzů ke zvýšení kvalifikace
• Otevřenou a přátelskou firemní kulturu
• Služební auto je k dispozici i pro soukromé účely
• 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc
• Další benefity (např. stravenky, příspěvek na sportovní aktivity, odměna za doporučení zaměstnance, a další...)