Konstruktér vstřikovacích forem, referent CAD poptávek Turnov

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Turnov

Nabízený plat:

35000 - 59000 Kč

Značka:

28920040751

Firma:

FORMPLAST - Svoboda s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

vzdělání: SŠ, VOŠ,VŠ

Znalost práce v 3D CAD systému, znalost konstrukce nástrojů pro vstřikování, případně vyfukování plastů. Znalost práce s analýzou Mold Flow výhodou. Znalost AJ (příp. NJ), schopnost aktivní komunikace se zákazníky. Smysl pro týmovou práci, loajalita, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem.

Prémie, zvláštní odměny (dovolená, Vánoce), stravenkový paušál, jazykové kurzy, odborné kurzy. Italská káva v kuchyňce zdarma.

kontakt: e-mailem, telefonicky od 08:00 do 14:00 hod.,