Kontrolor/ka kvality výroby Děčín

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Děčín

Nabízený plat:

22000 - 29000 Kč

Značka:

28819480754

Firma:

Power-Cast Ortmann s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 794/10, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
VZDĚLÁNÍ VE STROJIÍRENSKÉM OBORU - PODMÍNKOU, ZNALOST ČTENÍ TECHNICKÉ DOKUMENTACE - PODMÍNKOU, ZNALOST MĚŘENÍ

Nabízíme: zvláštní prémie, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, sick day, dovolená navíc

Kontakt: Ludmila Crhová, tel. 737 271 933, e-mail: tomas.kratochvil@power-cast.com

Podobné nabídky práce

Kontrolor kvality - do nového projektu

před 5 dny Ústí nad Labem ManpowerGroup s.r.o.

Inženýr kvality s AJ

aktivní nabídka Ústí nad Labem Orienta Czech s.r.o.
65000 - 75000 Kč za měsíc

Technik kvality

aktivní nabídka Klášterec nad Ohří Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Koordinátor/ka kvality s AJ | Vhodné i pro absolventy

před 6 dny Kadaň Orienta HUB PP
50000 - 55000 Kč za měsíc

Rodinná firma - oddělení kvality

před 2 dny Teplice/Krupka DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Technik kvality | Stabilní výrobní společnost

před 2 dny Kadaň Orienta HUB PP
40000 - 45000 Kč za měsíc

Manažer výroby

aktivní nabídka Chomutov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Operátor výroby

před týdnem Louny Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
26000 - 35700 Kč za měsíc

Plánovač výroby - NJ nebo AJ

před 5 dny Teplice Grafton Recruitment s.r.o.
39000 - 45000 Kč za měsíc

Operátor výroby - Skladník

před 2 dny Chomutov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Power-Cast Ortmann s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ludmila Crhová
Tel: 737271933
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.