Specialista/specialistka na online marketing Dolní Újezd

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dolní Újezd

Nabízený plat:

18900 - 20000 Kč

Značka:

29273180794

Firma:

2Burned EU s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:
zajištění online marketingu, koordinace expanze trhu do USA, správa firemních sociálních sítí

Požadujeme:
ukončené min. bakalářské vzdělání, obor marketing nebo uměleckého zaměření; jazykovou znalost angličtiny a španělštiny (úroveň plynulá, psaná i mluvená forma); znalost trhu v USA (E-commerce), předchozí zkušenosti/praxi min. 1 rok v oblasti marketingu a sociálních sítí

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt@fotokoralky.cz