Specialista produktových dat Olomouc

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1494155-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* alespoň 1 rok praxe na obdobné obchodní, marketingové či ekonomické pozici
* znalost práce na PC, nadprůměrná znalost MS Excel
* základní znalost anglického jazyka
* SŠ vzdělání s maturitou (marketing, obchod, ekonomika, IT nebo příbuzný obor)
* důkladnost a pečlivost při práci s daty, orientace na detail
* samostatnost i týmovost, zodpovědnost, komunikační a prezentační dovednost
* výhodou zkušenosti s grafickými programy AI, Corel
* výhodou zkušenost s prodejní platformou Shopet

Náplň práce

* získávání a ověřování produktových dat z databází, od dodavatelů, od výrobců, …
* tvorba, správa a distribuce produktových obsahů pro velkoodběratele (produktové popisy)
* zadávání a aktualizace dat v informačních systémech
* aktualizace produktových dat pro e-shop a velkoobchodní partnery
* komunikace s ostatními členy týmu a velkoodběrateli ohledně požadavků na data produktů

Nabízíme

* hlavní pracovní poměr u menší úspěšné firmy se silnou pozicí na trhu
* osobní i profesní růst, ke mzdě i finanční bonusy
* sehraný tým s přátelskou atmosférou, nadšení kolegové
* zaškolení a podpora nejen ve zkušení době
* občerstvení na pracovišti, stravenky
* zázemí kanceláře přímo v Olomouci
* flexibilní pracovní doba, občasný Home office
* nástup možný dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, ozvěte se nám zasláním životopisu s kontakty, ať se můžeme propojit a probrat detaily této role. Budeme se těšit.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová