Stavební dělník/dělnice Rychnov nad Kněžnou

Aktualizováno:

13. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou

Nabízený plat:

20000 - 25000 Kč

Značka:

21013920727

Firma:

ML a synové s.r.o.

Náplň práce

Kontakt e-mailem, nebo telefonicky od 7:30 do 16:00.
- řidičský průkaz skupiny B a C výhodou
- zkušenosti v oboru výstavby rodinných domů a rekonstrukcí bytových jednotek

Podobné nabídky práce

Servisní technik stavební techniky (Hradec Králové)

před týdnem Hradec Králové ProfesKontakt, s.r.o.
30000 - 40000 Kč/měsíc

Montážní a manipulační dělník/ce - vyhrazeno pro OZP

dnes Lázně Bělohrad Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
9450 Kč za měsíc

Montážní a manipulační dělník/ce- vyhrazeno pro OZP

aktivní nabídka Týniště nad Orlicí Filipa LOGISTIKA, s.r.o.

Montážní a manipulační dělník/ -ice, vyhrazené místo pro OZP

před 4 dny Hořice Filipa LOGISTIKA, s.r.o.

Dělník/ce do výroby s ubytováním zdarma a spousta benefitů!

dnes Třebechovice pod Orebem Manuvia Pardubice
28000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Dělník/ce do výroby | práce v sedě | 8 hod. směny nástup ihned!

včera Hradec Králové Manuvia Pardubice
28000 Kč za měsíc S ubytováním

Lakýrník/ce - mokré lakování: 1 směna

před 4 dny Rychnov nad Kněžnou SV metal spol. s r.o.

Asistentka s aktivní AJ, nadstandardní benefity ke mzdě + bonusy

před 5 dny Rychnov nad Kněžnou okres Personal Consult s.r.o.

Referent/ka exportu

Adjunkt

před týdnem LS Rychnov nad Kněžnou Lesy České republiky, s.p.

Kontaktní osoba:
Nikolas Mašanský
Tel: 774 085 290

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.