Asistentka s aktivní AJ, nadstandardní benefity ke mzdě + bonusy Rychnov nad Kněžnou okres

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou okres

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PL5535

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

SŠ vzdělání (stavební směr velkou výhodou), pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2/C1) - denní využití při komunikaci s nadřízeným, uživatelsky MS Office, výborné organizační a komunikační schopnosti, ŘP B. Pracoviště je poblíž stavby, je nutné počítat s tím, že se budete na stavbě pohybovat. Uvítáme možnost nastoupit co nejdříve. Vhodné pro M/Ž.

Náplň práce

* Asistent/ka pro mezinárodní tým vedení stavby
* Asistence při koordinaci a organizaci stavebních aktivit na projektu.
* Administrativní podpora týmu (vyhledávání, zakládání stavební dokumentace).
* Spolupráce se členy projektového týmu a ostatními oddělení společnosti.
* Denní komunikace v angličtině.
* Administrativní práce - kontrola objednávek, rozpočtů a správa kanceláří.

Nabízíme

Velmi zajímavá a rozmanitá práce ve stabilní zahraniční společnosti, nadstandardní benefitní systém, k měsíční mzdě pravidelný bonus ve výši 14 %, možnost dalšího vzdělávání, týmové akce, přátelský kolektiv a mnoho dalších výhod.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28