Svářeči/Olomouc/ HPP a nástupy dle dohody

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Ukrajina

Firma:

MO agency s.r.o.

Požadavky

● vyučení ve strojírenském oboru (není podmínkou)
● svářečský průkaz (CO2) - v případě oprávnění na elektřinu/plyn možnost zaučení/nebo praxe zámečníka
● technické myšlení
● manuální zručnost, samostatnost

Náplň práce

Jedná se o svařování drátěných polotovarů, plechů, profilů a trubek.

Nabízíme

● Dotované stravování v závodní jídelně (6 jídel na výběr).
● 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna.
● Bonus za docházku - až 24 000 Kč ročně.
● Možnost nadpracovat si hodiny.
● Příplatek za odpolední směnu.
● Čisté pracovní prostředí a pracovní oblečení zdarma i na zimu - příspěvek na praní.
● Pramenitá voda na pracovišti zdarma.
● Možnost záloh
● Možnost zvýhodněného odkupu našich výrobků.
● Možnost rozšiřování odborného vzdělávání.
● Sportovní a kulturní firemní akce.
● Dobrý pracovní kolektiv.
● Hlídané parkoviště přímo u firmy (včetně kolárny) s dostatkem volných míst.
● Zastávka MHD přímo před firmou/navazující na směny.

Kontaktní osoba:
Lucie Cyprichová
Mobil: +420 739 370 050