Lisař: Olomouc

Aktualizováno:

5. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

42000 - 45000 Kč za měsíc

Firma:

weba Olomouc s.r.o.

Požadavky

- SŠ strojírenského zaměření
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky (možné i vstřikolisy)
- technická zdatnost
- Hledáme samostatného a spolehlivého kolegu s důrazem na kvalitu výrobku.

Náplň práce

Po kompletním zaškolení budete mít na Vaši pozici na starost nastavení a správu lisovacích parametrů hydraulického lisu a dílčí obsluha a ovládání nahřívacích pecí a manipulátorů. Budete spolupracovat na nastavení lisovací linky (lis + robot + pec + manipulátor) pro malosériové lisování a provádět dílčí údržbu svěřených zařízení.

Nabízíme

- Perspektivní zaměstnání v jedné z předních světových firem v oblasti výroby velkých lisovacích a střižných nástrojů pro automobilový průmysl
- Nadstandardní mzdové příplatky (např. noční směna 20% + 20 Kč / hod)
- Moderní prostředí s firemní kantýnou a zaměstnaneckým parkovištěm
- 5 týdnů dovolené
- Multisport karta
- Kafeterie / příspěvek na živ. / penz. pojištění (24000 Kč / rok)
- Bonus za docházku.
- Závodní stravování s příspěvkem
- Kompletní servis firemního oblečení a další.
- A mnohem více.

Kontaktní osoba:
Ondřej Zíma
Tel: 585 511 593