Technik údržby - Elektro Lázně Bělohrad

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Lázně Bělohrad

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč/měsíc

Značka:

2000203355

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Hledáte uplatnění ve stabilní firmě? Chcete jistotu dlouhodobého zaměstnání? Kromě motivující mzdy a benefitů nabízíme i zajímavou práci, dobrý kolektiv a čisté a bezpečné pracoviště.

Naše firma se rozrůstá, a proto hledáme nové posily do týmu Údržby na pozici Technik údržby. Místo nabízíme jak zkušeným kolegům, tak i čerstvým absolventům. Zaškolení a práce v týmu se zkušeným kolegou je samozřejmostí.

Náplň práce:
* Údržba výrobních linek a automatických strojů
* Práce s hydraulickými, pneumatickými a robotickými zařízeními
* Průběžné a preventivní opravy strojů
* Podílení se na instalaci nových strojů a automatických linek
* Práce se nejnovějšími technologiemi

Co od Vás očekáváme:
* Platné osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (dříve Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6)
* Praxe v oboru je výhodou, ne však podmínkou
* Znalost základních principů elektro údržby strojů a zařízení
* Schopnost a ochota učit se novým věcem
* Aktivní přístup, pozitivní osobnost

Co Vám můžeme nabídnout:
* Motivující finanční ohodnocení, roční bonusy, příplatky a prémie
* Nástupní ohodnocení podle vašich znalostí, praxe a zkušeností
* Náborový příspěvek
* Příspěvek na stravování a na dopravu
* Penzijní připojištění, slevy na firemní výrobky a další benefity
* Místo výkonu práce: Lázně Bělohrad

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant