Technik BOZP

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Rychnov nad Kněžnou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Technik Rychnov nad Kněžnou

Firma:

BEDNAR FMT s.r.o.

Požadavky

• Min. středoškolské vzdělání (ideálně technického zaměření)
• Orientace v právních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti
• Komunikační dovednost, samostatnost, flexibilita
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Praktické zkušenosti v oblasti BOZP a PO z výrobní firmy

Náplň práce

• Organizace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a systému řízení prevence rizik a kontrola jeho dodržování
• Vyhledávání a vyhodnocování rizik při práci a na navrhování opatření k omezení jejich působení
• Evidence a vyhodnocování mimořádných událostí a návrh opatření proti jejich opakování, kontrola jejich dodržování
• Posuzování strojů, přípravků, pracovních postupů z pohledu zajištění prevence rizik
• Sledování a implementace legislativních požadavků a změn v oblasti BOZP a PO
• Organizace a provádění školení osob v oblasti BOZP a PO
• Zlepšování procesů při nakládání s odpady
• Spolupráce s externími OZO a jejich vyhledávání
• Aktivní komunikace s ostatními odděleními společnosti

Nabízíme

• Odborná způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik dle zákona č.309/2006 Sb.
• Odborná způsobilost v požární ochraně

Kontaktní osoba:
Petra Vondráčková
Tel: 702210639