Odbytový referent/ka Rohatec

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rohatec

Nabízený plat:

27000 Kč

Značka:

29212620784

Firma:

K R O N, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Jde o administrativní činnosti spojené s prodejem a nákupem zboží a se skladovým hospodářstvím na PC, ve společnosti zabývající se prodejem plošného nábytkářského materiálu, výrobou nábytku a nábytkových polotovarů. Praxi a vzdělání v oboru vítáme, případně proškolíme a zaučíme. Požadujeme znalost práce na PC, pracovní nasazení, chuť učit se novým věcem. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, odborný růst, obědové benefity. Mimořádné prémie podle výkonu, příspěvek na stravování na pracovišti. Životopisy zasílat na mail.