Referent/ka Odboru investic a projektové podpory (investiční referent/ka) MěÚ Tišnov

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Tišnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24100 - 37170 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Firma:

Město Tišnov

Požadavky

• SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření, stavební směr výhodou, • dobrá znalost práce s PC, • ŘP skup. B, • morální bezúhonnost, • týmová spolupráce, organizační dovednosti, • zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, technické a logické myšlení, • ochota učit se, pozitivní přístup, flexibilita, komunikativnost.

Náplň práce

• příprava a koordinace investiční výstavby města, • příprava zadání investičních záměrů, • příprava zadávací dokumentace pro výběr dodavatelů, • příprava smluv a souvisejících příloh, • zpracování závěrečného vyhodnocení investičních akcí.

Nabízíme

• praxe ve stavebnictví vítána, ale vhodné i pro absolventy, • znalost zákonů ve veřejné správě vítána (zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon č. 283/2021 Sb., stavební zákon; zákon č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, vše ve znění pozdějších předpisů). Nástup dle dohody. Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 9-10 (po zapracování možnost až 11.pl.třídy). Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus. Nabízíme práci v moderním pracovním prostředí s kanceláří v centru města Tišnova. Podporujeme u zaměstnanců prohlubování kvalifikace formou profesně zaměřených školení. ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 12.6.2024 - písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 TIŠNOV, - písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 12.6.2024 – do 17:00 hod., a to v zalepené obálce s textem: „Výběrové řízení – Referent/ka OIPP – NEOTVÍRAT“. V přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení. • K přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. • Před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo. Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR). Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Kontaktní osoba:
Kristina Ormston
Tel: +420549439715