Jeřábník Chrudim

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrudim

Nabízený plat:

220 - 250 Kč

Značka:

26218760792

Firma:

A-Z PREZIP a.s.

Náplň práce

Místo výkonu práce: stavby na území ČR (po - pá).
Náplň práce: řízení a obsluha svěřeného jeřábu podle příslušného jeřábnického průkazu. Požadujeme: jeřábnický průkaz skupiny D AD 1030 až AD 1100 (po zaškolení možnost rozšíření, zajistíme), vazačský průkaz (není podmínkou, zajistíme), řidičský průkaz skupiny B, C (C + E výhodou), profesní průkaz (není podmínkou), odpovědnost a kladný přístup k práci.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: jistotu v perspektivní a stabilní firmě, benefity (jízdné, diety, 5 týdnů dovolené), odpovídající finanční ohodnocení

První kontakt učiňte, prosím, na uvedeném telefonním čísle po - pá 7:00 - 15:30 hod. nebo na uvedené e-mailové adrese.