HR Specialista Senior Spořice

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Spořice

Značka:

A10550

Zařazeno na pozici:

HR Specialista Chomutov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* komunikaci v anglickém jazyce na úrovni B2 (zahraniční kolegové, zahraniční školení, systémy)
* zkušenosti z obdobné pozice nutné
* znalost pracovně právní problematiky
Hledáme přátelskou osobnost, která bude oporou všech oddělení.

Náplň práce

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost, která je předním dodavatelem do automobilového průmyslu. Do jejich relativně nového výrobního závodu hledáme zkušeného kolegu nebo kolegyni pro oddělení lidských zdrojů.
* nábor nových zaměstnanců od inzerce, přes spolupráci s agenturami až po pohovory (sledování celého procesu VŘ)
* ve spolupráci s hiring managery vytváření specifikace pracovního místa
* vedení personálních složek zaměstnanců a agendy spojené se vzděláváním
* práce se systémy SAP, Eduline, Seduo
* komunikace s lidmi napříč celým závodem

Nabízíme

* sílu a stabilitu společnosti
* osobní výkonnostní ohodnocení
* firemní akce plné zábavy
* benefit body
* dotované stravování
* příspěvek na dovolenou
* příspěvek na penzijní připojištění
* spolupráci s ostatními závody v rámci skupiny

Kontaktní osoba:
Tereza Ivančenko
Tel: +420 702 229 558