IT Specialista - DAS Žatec

Aktualizováno:

8. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žatec

Značka:

A1531

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Požadavky

* AJ na komunikativní úrovni včetně porozumění technické dokumentaci - PODMÍNKOU
* schopnost efektivně řešit problémy
* zkušenost s analýzou a porozumění různým typům zdrojových kódů, včetně C#, Basic, SQL a dalších často používaných jazyků.
* schopnost konfigurace a diagnostika různých zařízení, jako jsou čtečky čárových kódů, čtečky RFID a další.
Nezbytné dovednosti:
* programování: C#
* technologie: .NET
* ostatní: SQL (Oracle, MSSQL)
Výhodou:
* programování: InTouch
* technologie: WPF, MVVM, WinForms, Xamarin, Git
* komunikace: OPC, Snap7, RS232
* ostatní: API (Web API client / server), COM

Náplň práce

* programátor systému pro akvizici dat (DAS)
* návrh, vývoj a údržba softwaru pro sběr, zpracování a analýzu dat z různých zdrojů do centrálního systému MES, s využitím InTouch, aplikací v jazyce C# a komunikace mezi databázemi
* hlavním cílem je zajistit spolehlivý a efektivní sběr dat, což je klíčové pro správu a monitorování výrobních linek (to zahrnuje práci s různými senzory, zařízeními a komunikačními protokoly, stejně tak jako návrh a implementaci ukládání dat)
Zodpovědnosti
* udržování a vylepšování našich stávajících systémů založených na platformě InTouch, implementace nových požadavků. Údržba a vývoj dalších nástrojů psaných v jazyku C# (.NET), propojení s databázemi Oracle a MSSQL, různými API nebo HW zařízeními
* spolupráce s týmy různých odborností, hledání oblastí ke zlepšení v našich systémech, softwaru a hardwarových nebo komponentách.
* provádění diagnostiky, hledání řešení problémů a jejich implementace.
* udržování přehledu o nových technologiích a osvědčených postupech v údržbě a zlepšování systémů.

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* 13. mzdu
* příspěvek na penzijní spoření
* benefitní katu
* závodní stravování - dotace 92 Kč/den
* příspěvek na dojíždění