Technik - PZTS, EPS, CCTV, EKV Ústecký kraj

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1354872-26

Zařazeno na pozici:

Technik Ústí nad Labem

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* vzdělání v elektrotechnickém oboru
* osvědčení o odborné způsobilosti - min. §5 nařízení vlády 194/2022 Sb.
* znalosti bezpečnostních systémů PZTS, EPS, CCTV, EKV, ERO, SK, IT techniky
* chuť dále rozvíjet své znalosti v oboru bezpečnostních technologií
* čistý trestní rejstřík
* řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Náplň práce

* montáž elektrotechnických poplašných, zabezpečovacích, tísňových, monitorovacích a docházkových systémů u zákazníků
* region - Ústecký kraj + Liberecko (zázemí na pobočce v Ústí nad Labem)
* pracovní doba - 7:00 - 15:30

Nabízíme

* zázemí jedné z nejvýznamnějších společností ve svém oboru
* zajímavá práce ve stabilním kolektivu, možnost odborného rozvoje v oboru
* smluvní mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
* služební vůz, mobilní telefon
* zaměstnanecké benefity (13. mzda, 5 týdnů dovolené, karta multisport, firemní dny, roční a čtvrtletní odměny, stravenkový paušál, pojištění odpovědnosti)

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405