Nákupčí s aktivní NJ

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Náchod

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Nákupčí Náchod

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

SŠ/VŠ - ekonomické, obchodní, technické apod.
Zkušenosti s nákupem technických výrobků v mezinárodní výrobní společnosti podmínkou
Výborná znalost NJ
Velmi dobrá práce se systémy MS Office a ERP.
Analytické a komunikativní dovednosti a také vyjednávací schopnosti
Obchodní myšlení
Strukturovaný, zodpovědný, pečlivý a spolehlivý způsob práce

Náplň práce

Nákup materiálu a komponentů s ohledem na technické specifikace
Nákupní podpora rozvojových projektů na výběr materiálu a dodavatele i kalkulaci ceny projektu
Optimalizace nákupních procesů (doby dodání, množství dodávek) zohlednění řízení zásob
Rozhodování o nákupech a nákupní strategii
Navázání a pokračování strategických dodavatelských vztahů
Další rozvoj řízení dodavatelů a procesu schvalování dodavatelů
Provádění hodnocení dodavatelů a zahájení vhodných opatření
Spolupráce s managementem kvality
Sledování a údržba kmenových dat a ukládání nákupních dokladů
Rozpočtování, reporting a sledování důležitých klíčových čísel v nákupu
Analýza a implementace potenciálu úspor a snižování nákladů

Nabízíme

týden dovolené navíc
stravenkový paušál
příspěvek na penzijní připojištění
benefitní systém Cafeterie
stabilizovaná rostoucí společnost
klidné prostředí menší společnosti o cca 60 lidech

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853