IT specialista Praha

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

25403900749

Firma:

Medibona s.r.o.

Náplň práce

Náplní práce bude především vytvoření a následný provoz webu a aplikace související s novým projektem společností v oblasti medical tourism.
S ohledem na to, že se jedná o zcela nový projekt, vyžadujeme kreativitu a spolehlivost.
Zkušenost s tvorbou a řízením projektů výhodou.
Požadujeme znalost arabštiny, znalost angličtiny výhodou.

Podobné nabídky práce

Fidic specialista /ka

před 2 dny Praha FreeCon s.r.o.

Specialista chemie (REACH)

dnes Praha FreeCon s.r.o.

Gaming specialista - 170 Kč/hod. Praha

před týdnem Praha ABZAKOVO spol.s.r.o.
170 Kč za hodinu

Specialista marketingové komunikace

dnes Praha Grafton Recruitment s.r.o.
50000 - 55000 Kč za měsíc

Specialista/tka marketingových kampaní

před 5 dny Praha UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

IT specialista pro fleet management

před týdnem Praha CRI ameba.eu, s.r.o.
50000 - 70000 Kč za měsíc

Produktový specialista - Automatizace (celá ČR)

aktivní nabídka Praha ProfesKontakt, s.r.o.
45000 - 90000 Kč/měsíc

Back Ofiice Specialista |energetika

před 2 dny Praha Grafton Recruitment s.r.o.
55000 - 65000 Kč za měsíc

Specialista/specialistka přípravy a realizace investic

dnes Praha Magistrát Hlavního města Praha

Specialista / Specialistka finanční controlling, Praha

včera Praha TRITON Hunters, spol. s r.o.
70000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Medibona s.r.o.

Kontaktní osoba:
Awadallah Ragab
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.