Gaming specialista - 170 Kč/hod. Praha

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina

Nabízený plat:

170 Kč za hodinu

Značka:

Narodni trida

Firma:

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Požadavky

-Komunikační dovednosti,
-znalost anglického jazyka je podmínkou,
-Nadšení pro práci v zážitkovém centru,
-Aktivní přístup k práci,
-Časovou flexibilitu, včetně víkendů a večerních směn.

Náplň práce

Poskytování zákaznického servisu a péče o naše návštěvníky v zábavním centru.
Zajišťování správného provozu a údržby herních zařízení.
Pomoc návštěvníkům s obsluhou a poradenstvím ohledně různých her a aktivit.
Řízení a dohled nad údržbou herních zařízení a zabezpečení bezpečného a hygienického prostředí pro zákazníky.

Nabízíme

- Možnost profesního růstu a rozvoje v zážitkovém centru,
- Konkurenční odměny a výhody,
- Jedinečné pracovní prostředí plné zábavy a interaktivních her,
- 170Kč/hod v práci na plný úvazek,
- Směnný provoz s cyklem krátký - dlouhý týden, zaručující dostatek času pro vaše osobní záležitosti.

Kontaktní osoba:
Abzakovo - Sklady
Mobil: 775522219
Tel: 774222236