Policista Dobrovice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dobrovice

Nabízený plat:

36900 Kč

Značka:

28925960758

Firma:

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Náplň práce

Prvotní informace:
emailem: nabor.stredocesi@pcr.cz
telefonicky: 974 861 810, 607 405 286 v pracovní dny 7:00 - 15:30 hod.

Upřesňující informace:
MÁŠ ODVAHU? PŘEKONEJ SVOJE HRANICE SPOLEČNĚ S NÁMI.
Požadujeme: plnoletost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vzdělání úplné střední s maturitou, státní občanství ČR.

Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci příslušníka POLICIE ČR, široké uplatnění v rámci organizace, kariérní růst, možnost studia při zaměstnání, mladý kolektiv, jistotu stabilního příjmu. NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 150 000 Kč.

Zaměstnanecké výhody: základní doba služby 37,5 hodin týdně, 6 týdnů dovolené, pravidelná lékařská péče, příspěvky na penzijní připojištění, na kulturní nebo jiné akce z fondu kulturních a sociálních potřeb, po patnácti letech služby nárok na doživotní výsluhový příspěvek a ozdravný pobyt v délce 14 kalendářních dní v roce nad rámec dovolené, dále je policistům zajištěna bezplatná psychologická péče a provoz anonymní Linky pomoci v krizi.