Teamleader (m/ž) Brodce nad Jizerou

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brodce nad Jizerou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

31000 - 33000 Kč za měsíc

Značka:

Teamleader

Firma:

Filipa LOGISTIKA, s.r.o.

Požadavky

Zkušenosti s vedením kolektivu
Organizační schopnosti
Schopnost učit se novým věcem
Schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost
Znalost PC, práce se čtečkou čárových kódů

Náplň práce

Metodické řízení pracovníků výroby
Zodpovědnost za dodržování pracovních postupů a zpracování výrobních výkazů
Zodpovědnost za dostupnost materiálu a včasnou expedici dle požadavků
Zajišťění a provádění veškerých školení přímých podřízených
Samostatná práce se skladovým systémem SiStore
Plnění úkolů vyplývajících z příručky kvality a požadavků normy IATF 16949

Nabízíme

Dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
Přátelský kolektiv, kde se nebudeš bát na cokoliv zeptat
Prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
Motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, příspěvek na ŽP nebo PP a mnohem více, pokud u nás zůstaneš déle
Práce ve třísměnném provozu v Brodcích

Kontaktní osoba:
Marie Kornelaková
Mobil: 702 119 254