Seřizovač CNC strojů (z50311)

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Rychnov nad Kněžnou

Značka:

161035004

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Rychnov nad Kněžnou

Firma:

Barlett & Cenbright s.r.o.

Požadavky

- Praxe na stejné pozici nebo zkušenosti se seřizováním CNC strojů.

Náplň práce

- Baví tě moderní technologie a chceš se podílet na nových výrobních projektech
- Pohybuješ se v oblasti CNC obráběcích strojů a chceš posunout své znalosti dále. Jedná se převážně soustruhy s řídícím systémem Fanuc a Mitsubishi.
- Programuješ CNC a chybí ti možnost seberealizace
- Pojď s námi posunout hranice naší výroby a staň se naším seřizovačem CNC obráběcích strojů. Rozvíjej nové výrobní příležitosti, rozhoduj o nových technologiích a pracuj s výkresy v moderních programech jako CAD/CAM. Kromě zajímavého finančního ohodnocení tě čeká přátelské prostředí, mladý kolektiv a osobní přístup vedení.

Nabízíme

- od 40 000 Kč/měsíc
- jednosměnný - max dvousměnný provoz
- Nabízíme tým přátelských kolegů a práci v rodinném prostředí. Ctíme férové jednání a otevřenou komunikaci. Naším cílem je smysluplná práce a spokojení zaměstnanci, které bude jejich práce bavit!

Kontaktní osoba:
Filip Pešek