Seřizovač Jičín

Aktualizováno:

26. 2. 2024

Lokalita pracoviště:

Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

7687

Zařazeno na pozici:

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, výrobní společnost v oboru automotive, hledáme kandidáta na pozici Seřizovače

Náplň práce:

• Správné nastavení a seřízení stroje dle předepsaných technologických parametrů
• Ovládání řídících systémů strojů
• Identifikace poruchy nástrojů a jejich příčiny
• Odstraňování menších závad a drobné údržby
• Provádění výměn nástrojů

Co byste měl splňovat?

• Výuční list (strojní obor výhodou, případná praxe na obdobné pozici)
• Ochotu pracovat v 3 směnném provozu
• Zkušenosti s výrobní společností (automotive výhodou)
• Pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost

Můžeme nabídnout:

• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Příspěvek na stravování
• Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
• Zajímavé finanční ohodnocení, kvalitní zaškolení
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní připojištění

Jestliže Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak budu ráda, když mi zašlete Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá
Tel: 774350344