Montážní dělníci výrobků z kovů Nepřevázka

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nepřevázka

Nabízený plat:

18900 Kč

Značka:

28231140737

Firma:

LordMax s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce:
Nepřevázka č.p. 1, 293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
Osobně: Jičínská 1073, MB, Po - St od 10-12 hod
Telefon: 775 400 190, Po - St 10-12 hod

Upřesňující informace:
Montáž, výroba kovových transportních a skladovacích systémů

Zaměstnanecké výhody:
zajištení ubytování

Podobné nabídky práce

Výrobní dělníci | 1 nebo 2 směny | od 30.000 Kč

před 4 dny Příbram Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
30000 - 33000 Kč za měsíc

Obráběč kovů - frézař, soustružník (M/Ž)

před 3 dny Bořanovice ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.
35000 - 43000 Kč za měsíc

CNC obráběč kovů – mzda až 60 000 Kč, ubytování

před 4 dny Zruč nad Sázavou ManpowerGroup s.r.o.

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

aktivní nabídka Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc

Skladník/ice příjmu, expedice

aktivní nabídka Brodce n.J. Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
25000 - 30000 Kč za měsíc

Vrátný Benátky nad Jizerou

před týdnem Benátky nad Jizerou Agentura PANCÉŘ s.r.o.
112 Kč za měsíc

Teamleader (m/ž)

před 3 dny Brodce nad Jizerou Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
31000 - 33000 Kč za měsíc

Řezník v Benátkách nad Jizerou

před 4 dny Benátky nad Jizerou Novák maso - uzeniny s.r.o.
35000 Kč za měsíc

Technik IT

před 5 dny Mladá Boleslav DPV Group s.r.o.
45000 - 50000 Kč za měsíc

Technik

před týdnem Mladá Boleslav PROTECHMOTION s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Mykhaylo Mikulka
Tel: 775400190

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.