Účetní se znalostmi skladového hospodářství Ostrava

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• SOU či SŠ ekonomického směru, nebo relevantní účetní certifikace
• Práce vhodná také pro absolventy
• Praktické zkušenosti v oblasti účetnictví
• Zkušenosti a znalosti skladového hospodářství
• Skvělé komunikativní schopnosti v češtině
• Pokročilé dovednosti s PC (MS Office), pokročilá znalost MS Excel
• Znalost účetních a daňových souvislostí
• Pečlivost a schopnost pracovat s detaily
• Flexibilitu, loajalitu, samostatnost
• Komunikační a prezentační dovednosti

Náplň práce

• Vedení skladového účetnictví a skladových výkazů
• Příprava a kontrola skladových dokladů
• Úzká spolupráce s jednateli společnosti
• Reportování výsledků a prezentace pro vedení společnosti
• Dohled a kontrola nad interními procesy ve firmě z hlediska skladů
• Nastavení účetní osnovy, řízení účetního systému se zaměřením na skladové hospodářství
• Znalost problematiky: Dovoz

Nabízíme

• Práci ve stabilní firmě v atraktivním prostředí
• Hrubá mzda 25.000 - 30.000 Kč / měsíc
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Možnost podílet se na plánování a nových projektech společnosti
• Různorodou práci
• Roční odměnu dle hospodářského výsledku
• Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
• Řadu zajímavých benefitů (stravenky, až 5 týdnů dovolené, home office a další)
• Flexibilní pracovní dobu
• Místo pracoviště: Ostrava

Kontaktní osoba:
Ilona Goby
Mobil: +420 606 374 861