Samostatný/á účetní (Ostrava) Ostrava, Česko

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava, Česko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1494737-1

Zařazeno na pozici:

Účetní Ostrava

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* min. SŠ vzdělání s maturitou
* praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
* znalost účetních a daňových předpisů (DPH, DPPO)
* znalost účetního programu Pohoda E1
* výhodou znalost personálního programu PAMICA
* dobrá znalost práce na PC
* dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
* pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Náplň práce

* znalost podvojného účetnictví
* zodpovědnost za kompletní zpracování účetnictví, tj:
* účtování přijatých a vydaných faktur (tuzemských i zahraničních)
* účtování různých typů účetních případů (pokladna, banka, interní doklady, ostatní závazky)
* účtování a kontrola evidence majetku, skladů
* účtování kurzových rozdílů, dohadných položek a časového rozlišení nákladů
* účtovávání nákladů a výnosů dle zakázek
* zpracování cestovních příkazů tuzemských a zahraničních
* zpracování přiznání k DPH, kontrolních hlášení, daně silniční, daně z příjmů
* znalost mzdového účetnictví výhodou
* statistické výkazy a Intrastat
* komunikace s bankami, úřady
* komunikace s daňovým poradcem
* sestavování kompletní účetních závěrek
* měsíční reporty, finanční controlling, analýzy

Nabízíme

* stabilní zázemí české společnosti, příjemný kolektiv
* dobré finanční ohodnocení
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* vzdělávání, možnost odborného růstu
* stravenkový paušál, „SICK DAYS“ ve výši 4 dnů
* občerstvení na pracovišti
* nástup možný ihned
* kanceláře Ostrava-Zábřeh

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této role. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová