Prodejce zemědělské techniky (m/ž) Dobroměřice

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dobroměřice

Nabízený plat:

25000 - 70000 Kč

Značka:

28695240729

Firma:

ŽÁČEK AG s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Firma zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky MASSEY FERGUSON, přijme na HPP
- PRODEJCE ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY-
Co tato práce obnáší?
Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu (Rakovník a blízké okolí, Litoměřice a Roudnice nad Labem a okolí), jednání se zákazníky
Technická, cenová a formální příprava nabídek Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
Spolupráce při marketingových aktivitách (účast na výstavách atd.)
Práce s databází zákazníků
Monitoring situace na trhu
Požadujeme
SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
Praxe na obdobné obchodní pozici výhodou
Orientace v oboru zemědělské techniky
Aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi
Obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled
Samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti
Dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office) Základní znalost AJ nebo NJ výhodou
ŘP sk. B; výhodou T
Nabízíme
Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
Výborné zázemí pro obchodní činnost
Motivující finanční ohodnocení (provize)
Zázemí silné stabilní společnosti
V případě, že Vás oslovila tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na uvedený e-mail: zacek@zacekag.cz