Plavčík/Plavčice na koupališti v Tišnově

Aktualizováno:

25. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Tišnov

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Nabízený plat:

140 Kč za hodinu

Firma:

Město Tišnov

Požadavky

• Min. věk 18 let, • fyzická zdatnost, • časová flexibilita, • svědomitost, • práci v období od cca 21. června do 1. září 2024.

Náplň práce

Nabízíme

• Práci v zajímavém prostředí na koupališti v Tišnově, • proplacení kurzu plavčíka, který je nutný pro výkon práce, • odměnu 140 Kč/hod. + příplatky za sobotu a neděli, • pracovní dobu podle domluvy, • smlouvu na DPP/DPČ. Přihlášku se stručným životopisem a kontaktními údaji předejte na podatelnu MěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit do schránky na této budově) nebo zašlete v termínu do 17. 5.2024 na adresu: Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 Tišnov. Obálku označte textem „Plavčík – neotvírat“. Při větším počtu zájemců budou upřednostněni uchazeči s již platným osvědčením o kvalifikaci vodního záchranáře (plavčík, vodní dozor,…). Kontaktní osoba pro bližší informace: p. Radim Král, vedoucí oddělení nebytových prostor, tel. 731 626 988.

Kontaktní osoba:
Kristina Ormston
Tel: +420549439715