Strážný - řidič VV Praha Ruzyně. Náborový příspěvek 150 000 Kč.

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33070 - 44300 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

VV Praha Ruzyně

Zařazeno na pozici:

Řidič Praha, Strážný Praha

Vězeňská služba České republiky\nVazební věznice Praha Ruzyně

Požadavky

občan České republiky starší 18 let
minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
trestní bezúhonnost
zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby
řidičské oprávnění skupiny C a D

Náplň práce

Zajišťování eskort vězněných osob s výkonem strážní a eskortní činnosti.
Vykonávání strážní a kontrolní činnosti v objektech věznice nebo eskorty vězněných osob.

Nabízíme

6 týdnů dovolené
délka služby: 37,5 hod. týdně
nástupní služební příjem v jednosměnném režimu služby 33 070 - 44 300 Kč, v nepřetržitém režimu služby 35 580 - 47 930 Kč
stabilizační příplatek 2 500 Kč po absolvování nástupního kurzu a po ukončení zkušební doby
možnost přiznání osobního příplatku a poskytnutí odměn
ošatné 2 000 Kč v kalendářním roce
reálná možnost kariérního růstu
podpora studia při zaměstnávání
benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb ve výši 5 500 Kč v kalendářním roce
po 15-ti letech služebního poměru nárok na každoroční čtrnáctidenní ozdravný pobyt
po 15 letech služby výsluhový příspěvek

Benefity:
lékařská péče
využití posilovny a tělocvičny v prostorách vazební věznice
využívání vlastních rekreačních středisek
možnost ubytování na ubytovně Vazební věznice Praha Ruzyně po dobu jednoho roku zdarma
příspěvky na závodní stravování
možnost výhodného telefonního tarifu a bezúročných půjček
bezproblémová dopravní dostupnost

Kontaktní osoba:
Žaneta Tolochová