Řidič OZP Praha (20 hod./ týden), příspěvek za nábor 5 000 Kč

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

15000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Řidič Praha

Firma:

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

Požadavky

- Řidičský průkaz skupiny B
- Dobrou znalost Prahy
- Příjemné vystupování
- Fyzickou zdatnost (manipulace se zásilkami cca do 5 kg)

Náplň práce

Svoz malých zásilek od klientů a odvoz na poštovní depo, rozvoz zásilek ke klientům.
Jedná se o pravidelné trasy, předem naplánované.

Nabízíme

Zajímavou práci ve stabilní společnosti
Pracovní smlouva na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
Práce na zkrácený úvazek (4 hodiny/den)
Stravenkový paušál
Měsíční odměny
2 x Sick Day (volno na cokoliv, které Vám bude proplaceno jako běžně odpracovaný den)
Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
Náborový příspěvek 5000 Kč

Poznámka

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o., je stabilní zaměstnavatel, zejména pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Na trhu působíme od roku 1992 a to především v oblasti zpracování listovních zásilek, dokumentů a balíčků.

Kontaktní osoba:
Renata Nováková
Mobil: +420 770 172 114