Mechanik, elektrikář (m/ž) Pardubice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

FOXCONN CZ s.r.o.

Požadavky

Manuální zručnost a ochota učit se novým věcem.
Nevadí Vám práce na 3 směny: ranní/odpolední/noční.
Jste proaktivní a nebojíte se pracovat pod tlakem.
Vyhláška 50 §6

Náplň práce

Kontrola, údržba a opravy výrobních zařízení.
Výměna opotřebovaných elektrických částí.
Diagnostika a seřizování bezpečnostních světelných závor.
Instalace elektrických rozvodů.

Nabízíme

Energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené
Každý kalendářní rok dostanete 3000 Kč na zážitky nebo produkty do systému Cafeterie.
Chcete pracovat s přáteli či rodinou? Doporučte je a získej až 80 000 Kč ročně.
Dotované stravování od externího dodavatele přímo v areálu.
Možnost využítí zvýhodněných mobilních tarifů od společnosti T-mobile.
Firemní fitness s pohodovou kavárnou.
Krytá kolárna, parkoviště.
Spoustu dalších benefitů jako jsou firemní akce, zvýhodněné vstupenky do divadla a mnohem vice.

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit!

Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Jelínková
Tel: +420 466056 6287