Míchač barev Choceň

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Choceň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24000 - 38000 Kč za měsíc

Firma:

COMPOSITE COMPONENTS a.s.

Požadavky

Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny, 7,75 hodinové směny)
Manuální zručnost a fyzická zdatnost
Dobrý zdravotní stav (práce s chemickýma látkami)
Samostatnost a zodpovědnost

Náplň práce

Jedná se o přípravu pryskyřic a chemických látek pro laminaci výrobků.

Nabízíme

Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající odvedenému výkonu, systém zaměstnaneckých benefitů, příspěvek na dopravu od prvního kilometru, pohodový kolektiv, příspěvek na stravování a mnoho dalšího.
V případě že Vás naše nabídka práce zaujala, neváhejte e na nás obrátit a pošlete nám svůj životopis nebo si přijďte vyplnit náš osobní dotazník na vrátnici.

Kontaktní osoba:
Pavla Kovářová
Mobil: 703194520