Dělník dokončovny Choceň

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Choceň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 45000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Dělník Ústí nad Orlicí

Firma:

COMPOSITE COMPONENTS a.s.

Požadavky

Manuální zručnost, fyzickou zdatnost a chuť pracovat
Zkušenosti s broušením, leštěním a kytováním jsou výhodou pro Vás (ne však naší podmínkou)
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (7,75 hod.)

Náplň práce

Naše společnost COMPOSITE COMPONENTS je rodinná firma zabývající se výrobou laminátových materiálů do automobilového průmyslu, například na autobusy, obytné vozy a zemědělskou techniku. Pracovní náplň pracovníka/pracovnice dokončovny je dle pracovního návodu tyto laminátové díly lepit, kytovat, brousit a leštit.

Nabízíme

Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Dále nabízíme zajímavé finanční ohodnocení (půlroční odměny)
Také poskytujeme příspěvek na dopravu od prvního kilometru
Samozřejmostí je příspěvek na stravování a mnoho dalších benefitů

Kontaktní osoba:
Pavla Kovářová
Mobil: 703194520