Teamleader instalačního týmu s Němčinou

Aktualizováno:

6. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Benešov

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A10767

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Zkušenosti na pozici montéra nebo na podobné pozici výhodou
* Nezbytná je znalost německého jazyka slovem i písmem
* Ochota a časová flexibilita v cestování (práce v zahraničí většinou pondělí-čtvrtek)
* Schopnosti řešit problémy a smysl pro detail
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu a umět ho koordinovat a efektivně rozkládat pracovní sílu
* Dobré komunikační dovednosti

Náplň práce

* Pozice obnáší časté cestování do zahraničí především v rámci Německa, za účelem instalace interiérových prostor (vnitřní vybavení obchodů, showroomů a kanceláří).
* Spolupráce se zákazníky a dodavateli, koordinace týmu (2-3 pracovníci) s cílem zajistit úspěšné dokončení a předání projektu.
* Provádění kontrol, diagnostikování problémů a snaha najít odpovídající řešení on-site.
* Při všech úkolech kontrolovat dodržování bezpečnostní protokoly a firemní směrnice.
* Klíčová je efektivní komunikovace v německém jazyce na místě instalace.

Nabízíme

* Možnost individuálního rozložení pracovní doby a plánování zakázek
* Příplatky za cestování

Kontaktní osoba:
Kristýna Spanilá
Tel: +420 601 089 317