Area Sales Manager / Čechy celá ČR

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

celá ČR

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1449808-5

Zařazeno na pozici:

Area Sales Manager Praha

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* preferována je praxe Obchodního zástupce / Key Account Managera ideálně z korporátních společností,
* nemusíte být člověk přímo z oboru potravinářství, praxe z gastra je preferována
* proklientský přístup, výborné komunikační a obchodní dovednosti, schopnost získat nové obchodní příležitosti
* aktivní řidič (platné řidičské oprávnění skupiny B), 4 dny v týdnu budete na cestách

Náplň práce

* vytvoření a nastavení rozvojového plánu pro každého svěřeného Obchodního zástupce
* práce s Obchodními zástupci na trhu v daném regionu
* nastavení obchodních procesů, asistence v prodejních, argumentačních a vyjednávacích dovednostech
* rozvoj znalostí ohledně nabízeného sortimentu
* práce s týmem OZ, kteří se starají o zákazníky v sociálním gastru (školní jídelny, školky, domovy seniorů apod.)
* pracovní harmonogram týdne: 1 den na centrále, 3 dny v terénu s OZ, 1 den home office

Nabízíme

* služební auto
* notebook, mobilní telefon
* zvýhodněné ceny na firemní produkty
* firemní akce

Kontaktní osoba:
Miroslava Lugué