ABAP Programátor - Praha

Aktualizováno:

14. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

70000 - 100000 Kč/měsíc

Značka:

2000217483

Zařazeno na pozici:

Programátor Praha

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Hledáme ABAP programátora, který bude zodpovědný za programování, úpravy a správu programů v SAP prostředí. Tato role bude zahrnovat práci na širokém spektru projektů, včetně integrace, rozšíření funkcionalit a optimalizace výkonu SAP systémů

️Co Vás čeká

* Vývoj nových programů a úpravy existujících programů v SAP ABAP
* Integrace a rozšíření funkcí SAP systémů podle potřeb klientů
* Optimalizace výkonu programů a procesů v SAP prostředí
* Testování, ladění a údržba vytvořených programů
* Poskytování podpory uživatelům a spolupráce s týmem IT

️Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* Znalost SAP technologií a architektury
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Komunikační dovednosti a schopnost řešit problémy
* Dobrá znalost anglického jazyka

️Výhodou bude, pokud budete umět

* Znalost programování v ABAP, WebUI, WebDynpro, Java, XI (PI)
* Znalost SAP Business Object
* Zkušenost v oblasti Warehouse Management (WM)
* Zkušenost s S/4 HANA
* Znalost produktů SAP R/3
* Praxe v SAP implementačních projektech

️Co vám můžeme nabídnout

* Mobilní telefon
* Vzdělávací kurzy, školení
* Dovolená 5 týdnů
* Bonusy/prémie
* Možnost občasné práce z domova
* Flexibilní začátek/konec pracovní doby
* Notebook

Kontaktní osoba:
Eva Sloupová
Tel: 724 358 479