Bankéř/ka pro privátní klientelu Plzeň

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1262709-44

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* praxe na pozici bankéře s privátní, top affluentní klientelou a výší investice okolo 3 mil./klient
* praxe v akviziční činnosti
* praxe v investicích

Náplň práce

* péče o vlastní bankovní klientelu
* akviziční činnost pro získání nových klientů - aktivní budování vlastního portfolia klientů - FO či PO
* prezentace komplexní nabídky služeb a produktů

Nabízíme

* maximální flexibilita, vlastní organizace času
* zázemí kanceláří v centru Prahy (jinak formou home-office)
* hlavní pracovní poměr - výborné zaměstnanecké benefity - provize bez omezení, příspěvek na pohonné hmoty a reprezentaci, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, 5 týdnů dovolené, stravenky a jiné
* notebook, iPhone
* možnost nadstandardního výdělku
* lokalita: Plzeň

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405