Nabídkový specialista/ka / Rozpočtář/ka projektu Plzeň

Aktualizováno:

17. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

ProMinent Systems spol. s r.o.

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro nebo strojní)
praxi výhodou, vhodné i pro schopné absolventy
velmi dobrou znalost anglického jazyka (znalost němčiny výhodou)
znalost MS Office
znalost programu SAP/R3 výhodou
velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost improvizovat
chuť učit se novým věcem
řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

vést a koordinovat projektovou nabídky po předání do realizace
analyzovat požadavky zákazníka a připravovat technické řešení
vypracovávat cenové nabídky na základě kalkulace
spolupracovat s ostatními členy obchodně technického týmu a dalšími odděleními (výroba, nákup)
pečovat a vytvářet vztahy se zákazníkem a subdodavateli
získávat nové zkušenosti v atraktivním odvětví dávkování kapalin, úpravy a čištění vody
pracovat na svém rozvoji a zapojovat se do skvělých projektů

Nabízíme

přátelský kolektiv a příjemnou pracovní atmosféru
práci na smysluplných produktech
flexibilní pracovní dobu
25 dní dovolené
měsíční prémie
vánoční prémie (50 % ze základní mzdy)
možnost zvyšování kvalifikace (odborná školení a podpora vzdělávání)
studijní volno
dotované závodní stravování / stravenkový paušál
příspěvek na dopravu / možnost využití autobusové dopravy
příspěvek na penzijní připojištění
a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod

Kontaktní osoba:
Pavla Levičková
Tel: +420 378 227 211