Kuchař/ka v O2 areně/O2 universu až 300Kč/h Praha

Aktualizováno:

28. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Vhodné pro:

Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

180 - 300 Kč za hodinu

Značka:

O2 ARENA

Zařazeno na pozici:

Kuchař/Kuchařka Praha

Firma:

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Požadavky

• spolehlivost a dochvilnost
• domluvit se češtinou/slovenštinou ohledně práce.
• nadšení a chuť do práce
• vyučení nebo studium v gastronomickém oboru výhodou

Náplň práce

• příprava, výroba a servis pokrmů, pozici si lze vybírat, je možné být jen v kuchyni a vařit, nebo být jen na výdeji mezi hosty
• výpomoc se zajišťováním provozu při významných akcích (kulturních, sportovních či rodinných) pořádaných v O2 areně

Nabízíme

• 180 - 300 Kč/hod - sazba se stanovuje na první směně dle vašich schopností a dovedností v kuchyni. Zkušený kuchař opravdu za 180Kč nenastupuje )
• praxi v prestižní kuchyni
• pracovní dobu, kterou lze skloubit se stálým zaměstnáním nebo studiem
• uniformu
• zajistíme parkování - jsme hned u metra Českomoravská
• občerstvení na pracovišti

Poznámka

Hledáme zkušené kuchaře a kuchařky na akce v O2 universu a O2 areně.

Super brigáda s možností dlouhodobější spolupráce. Tarif 180 - 300 Kč/h. Po zkušební době možnost navýšení.
Do pražské O2 areny a O2 universa hledáme zkušené kuchaře a kuchařky na přípravu i výdej ve VIP prostorech.

Pokud si to s námi chcete vyzkoušet, tak prosím volejte nebo napište mail, popř. i se životopisem, ještě dnes Gabriele Smetanové. Je možné navázat i dlouhodobější spolupráci.

Kontaktní osoba:
Gabriela Smetanová
Mobil: k.rejman@prilezitost
Tel: 737385328