Technik elektro - nástup přímo do kmene Brno

Požadavky

- znalost elektrotechnických komponentů
- manuální zručnost a dobrý zrak
- pokročilá znalost práce s počítačem
- alespoň základy anglického jazyka
- vzdělání v oboru elektro nebo ITvýhodou
- znalost pájení výhodou

Náplň práce

! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI !

Baví Vás skládání a oprava počítačů? Vyznáte se v komponentech počítače a k tomu máte vzdělání v oboru IT nebo elektro?
Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku!

Hledáme šikovné kandidáty na pozici TECHNIK SERVISNÍHO CENTRA!

Vaší náplní práce bude zejména:
- diagnostika desek plošných spojů pro notebooky a jiná přenosní zařízení
- testování těchto desek pomocí programů na počítačích
- opravy desek
- pájení

Jedná se o pozici v jednosměnném provozu (7:00-16:00)

Pozice je vhodná pro absolventy!

Nabízíme

Benefity:
- zajímavá mzda odvíjející se od výkonu
- dovolená 5 týdnů
- stravenky v hodnotě 70kč/odpracovaný den
- možnost kariérního růstu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Brno

22000 - 24000 CZK/m

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Brno

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Grafton Recruitment Brno

Kontaktní osoba:

Tel: (+420) 542 424 531
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44129

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!