Obchodní zástupce - HPP centrála Pardubice, bydliště ČR

Požadavky

* minimálně SŠ vzdělání

* samostatnost, odpovědný přístup, organizační schopnosti, komunikační schopnosti, logické myšlení

* znalost německého, anglického nebo polského jazyka na velmi dobré komunikační úrovni

* počítačové dovednosti na velmi dobré uživatelské úrovni

* časovou flexibilitu související s cestami do zahraničí

Náplň práce

* aktivní vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu

* samostatná prezentace výrobků a služeb společnosti

* příprava a zpracování obchodní nabídky

* jednání ve věcech smluvních a dodavatelských

* pravidelný reporting obchodní činnosti

Nabízíme

* stabilní zázemí prosperující společnosti - HPP či IČO dle přání uchazeče

* možnost nadstandardního příjmu vázaného na výkon - fix a provize

* propracovaný systém vstupních a kontinuálních školení

* užívání firemního vozidla i pro soukromé účely

* dispozičně firemní notebook a telefon

centrála Pardubice, bydliště ČR

30-38000,-

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Nabídka zaměstnání v regionu Hradec Králové
Nabídka zaměstnání v regionu Liberec
Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice
Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy
Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

PRÁCE plus, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martin Novák
Mobil: 777 777 756
Tel: 220 805 508
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44146

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!