Řidič/ka C+E, cz-sk, 6 dnů v práci, 6 dnů doma Šardice

Aktualizováno:

25. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Šardice

Nabízený plat:

41000 - 47000 Kč

Značka:

27579640722

Firma:

Jiří Trávníček

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Náplň práce

Řidičský průkaz sk. C+E.
Jezdí se turnusy 6 dní v práci, 6 dní doma - průměrně 15 dní v práci měsíčně za 36 000 – 42 000 čistého.
Fixní plat 2 350 - 2 750 Kč čistého za odpracovaný den.
Rozváží se zelenina a ovoce do terminálních skladů Kauflandu, Lidlu, Penny Marketu a Billa Marketu. Jezdí se pouze Česká republiku + občas Slovensko - jen kolem hranic (Bratislava, Senec, Nemšová).
Kontakt na tel, na mail.