Prodejce nových vozidel (m/ž) - směr Kunratice

Aktualizováno:

14. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Prodejce Praha

Firma:

GETBID Staffing s.r.o.

Požadavky

- Zkušenosti min. 2 roky
- Otevřený novým věcem, nebát se akvizicí a telefonátů
- Znalost práce na PC (min. Word, Excel)
- Dobré komunikační schopnosti
- Reprezentativní vystupování, pozitivní myšlení, aktivní pro klientský přístup
- Smysl pro pořádek, samostatnost, spolehlivost, loajalitu, trestní bezúhonnost
- Chuť učit se novým věcem
- Řidičské oprávnění skupiny B

Náplň práce

- Zpracování objednávek, vystavování faktur a organizace příjmu a předání vozů
- Aktivní komunikace se zákazníky, dodavateli a kolegy
- Průzkum a identifikace nových obchodních příležitostí
- Efektivní spolupráce v rámci týmu a celé firmy
- Údržba a péče o showroom a zasedací místnosti

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
- Směna je ranní/odpolední, 8 hod. denně
- Benefity: služební telefon, ntb, školení a trénink obchodních dovedností, účast na firemních akcích, teambuildingy
- Po zkušební době služební vozidlo pro soukromé účely

Kontaktní osoba:
Karolína Dolejšková
Tel: +420 604 903 613