Psycholog Věznice Horní Slavkov

Aktualizováno:

14. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Horní Slavkov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

33650 - 46520 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Psycholog

Zařazeno na pozici:

Psycholog Sokolov

Firma:

Vězeňská služba České republiky\nVěznice Horní Slavkov

Požadavky

- VŠ vzdělání v magisterském programu – jednooborová psychologie,
- trestní bezúhonnost,
- zdravotní a osobnostní způsobilost,
- schopnost týmové práce, spolehlivost,
- aktivní znalost práce na PC.

Náplň práce

Poskytování krizové intervence, komplexní psychologická diagnostika a komplexní zajišťování psychoterapeutických služeb včetně edukativního, psychologického a speciálního poradenství vězněným osobám.

Nabízíme

Platové podmínky: 33 650 – 46 520,- Kč/dle započitatelné praxe (včetně zvláštního příplatku, bez osobního ohodnocení).

Pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, s následnou možností doby neurčité.
25 dní dovolené + 5 dní dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna.
Příspěvky na stravování, rekreaci, kulturu, sport, penzijní pojištění.
Vlastní tělocvična, posilovna a sauna.
Závodní stravování.
Možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace.
Další benefity – zvýhodněné nabídky pojištění pro zaměstnance bezpečnostních sborů od pojišťoven, cenově zvýhodněné vstupy např. do bazénu aj.
Možnost ubytování na ubytovně Věznice Horní Slavkov přímo ve městě (dle ubytovací kapacity).

Poznámka

V případě zájmu nebo dotazů kontaktujte personální oddělení Věznice Horní Slavkov.

Kontaktní osoba:
Michaela Knafová