Svářeči Skalice nad Svitavou

Aktualizováno:

18. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Skalice nad Svitavou

Nabízený plat:

27000 Kč

Značka:

17438770775

Firma:

BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilního zaměstnavatele a perspektivní obor?
Zkusíte novou výzvu v naší strojírenské výrobě?
Chcete být součástí dobrého kolektivu?
Vlastníte svářečské oprávnění ?
Jsme rodinná firma s mezinárodní působností, více než 80letou tradicí.
Pokud nemáte zkušenosti ve strojírenství, nevadí, zaškolíme Vás.

Co bude Vaší pracovní náplní?
- sestavení statoru dle výkresové dokumentace
- svařování metodou CO2 nebo TIG
- svařování statorových paketů

Výsledkem Vaší práce bude:
- mechanická kostra statoru připravená na další úroveň zpracování.

Možnost rozšíření o další svářečské oprávnění.

Co Vám můžeme nabídnout?
Různorodou práci, žádnou rutinu. Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí s možností profesního růstu, 5 týdnů dovolené, dobré finanční ohodnocení, docházkový bonus, mimořádné odměny za nadstandardní výkon či přístup. Dále možnost zapojení se do zlepšovatelských návrhů ve společnosti finanční odměnou. Samozřejmostí je dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, na dopravu, věrnostní odměna, kulturní
a sportovní akce pořádané zaměstnavatelem, odborné vzdělávání.